Kontakt fiberlerimiz rakipsiz ablasyon oranlarına ve mükemmel güvenilirliğe ulaşmak için geliştirilmiştir. Enerjinin, ablasyon yapılacak veya vaporize edilecek bölgenin tam üzerine ulaştırılması ile pürüzsüz yüzeyler elde edilir. Özel olarak geliştirilmiş cam uçlar, fiber bozulması olmadan ve tutarlı yüksek performans ile çalışılmasını garanti eder. Dokunsal geribildirim ile daha fazla fiber kontrolü en iyi sonuçları ortaya çıkarır ve üstün tedavi sağlar.

 

XCAVATOR™ 

XCAVATOR, trans-üretral rezeksiyonun etkinliğini Ceralas® HPD lazer sistemi serilerinin rakipsiz emniyet ve hemostazı ile kombine eden ilk gerçek lazer-TURP’tur. XCAVATOR™ fiberin patent bekleyen cam ucu, Ceralas® HPD lazerin su ve hemoglobindeki optimum absorpsiyonu ile desteklenerek selim prostat hiperplazisinin emniyetli tedavisini sağlar.  

 

TWISTER 

TWISTER L fiber rakipsiz ablasyon oranları ve mükemmel güvenilirlik sunmak üzere geliştirildi. Kontakt modda çalışabilme özelliği ile performans kaybı ve fiber bozulması geçmişte kalmıştır. Yeni patentlenmiş kıvrık tasarımı ile TWISTER fiber ablasyon yapılacak veya vaporize edilecek alanın doğrudan dokunsal geri bildirimini verir.


Yeni TWISTER XL fiber TWISTER L’in iyi bilinen ablasyon oranlarını artırmak ve rijiditeyi optimize ederek fiberin elle kullanma hassasiyetini iyileştirmek için tasarlanmıştır.